Rezervace+420 603 362 968

Novinka


Nyní nabízíme různé druhy masáží buď přímo v objektu penzionu nebo u masérky.

Službu je možné objednat na tel.: 

+420 603 362 968

Nabídka

Možnost využití salónku pro 25 osob na pořádání společenských akcí. K dispozici plně vybavená kuchyň a výčepní stolice.. Pro bližší informace volejte nebo pište na:

+420 603 854 517

+420 603 362 968

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Relaxace

V zámeckém parku je vedle možnosti příjemné procházky také posezení okolo rybníčku se zlatými rybkami v altánu s krásnou vyhlídkou na známý kopec Růžák. V parku se nachází hřiště pro minigolf (s altánkem a posezením), hřiště na pétanque, stolní tenis a multifunkční hřiště pro volejbal, nohejbal či jiné míčové hry. Sportovní pomůcky jsou k dispozici k zapůjčení. Také děti zde naleznou vyžití na velkém dětském hřišti s různými atrakcemi jako: prolézačky, houpačky, kolotoč, trampolína, pískoviště a též malý, v létě vyhřívaný bazének, se solární sprchou pro osvěžení. 

V areálu je vyhrazen prostor s posezením kolem venkovního ohniště, případně možnost el. grilování. 
V prostorách Bynoveckého Zámečku se nachází stylový wellness prostor: sauna, vířivka a bazének; též fitness s různými posilovacími stroji. 
V zadním křídle zámečku se nachází „Hostinec”, tj. místnost pro cca 25 osob, která je vhodná k pořádání různých společenských akcí jako jsou oslavy (s jídlem – rauty - kompletně vybavena kuchyň) nebo různé sportovní či podnikové schůzky (teambuilding) či přednášky.

Relaxace v okolí

Rybaření 2 km

Golfové hřiště (18 jamek) 5 km

Manege 7 km

Tenisový kurt 2 km